Bezpečný odpočinok pre Vaše bábätko, kľudný spánok pre Vás.

Monitor dechu

Milá mamička, milý otecko!

Očakávate príchod nového člena do Vašej rodiny? Potom by neoddeliteľnou súčasťou výbavičky pre Vaše bábätko mal byť aj monitor dychu Baby Control Digital. Venujte dôslednú starostlivosť výberu zaradenia, ktoré Vaše dieťatko stráži vo dne v noci a dodá Vám kľud pri každodennej starostlivosti o Váš poklad.


Veľkoobchodná spolupráca » SK | CZ | AT | DE

VÝHRADNÝ A AUTORIZOVANÝ DOVOZCA A DISTRIBÚTOR MONITORU DYCHU BABY CONTROL DIGITAL PRE ČESKÚ REPUBLIKU, SLOVENSKO, RAKÚSKO A NEMECKO.


Chcete se stať naším obchodným partnerom a predajcom monitoru dychu Baby Control Digital? Neváhajte nás kontaktovať, obratom sa s Vami spojíme. Sme distribútorom tohto vysoko kvalitného monitoru dychu Baby Control Digital nielen v Českej republike, ale aj na Slovensku, v Rakúsku a Nemecku.

Pre Vás, našich budúcich partnerov, máme pripravené všetky potrebné propagačné materiály - obrázky (aj v tlačovej kvalite), návody (CZ, SK, DE, EN, HU) a všetky technické informácie (atesty, certifikácie) k monitoru dychu Baby Control Digital. To všetko s podporou XML, CSV, XLS, SQL pre umiestenie na Vašom webe. Formáty je možné tiež podľa Vašich potrieb prispôsobiť.

V rámci spolupráce nevyžadujeme žiadne minimálne odbery. Je na Vás, aké tempo predaja si zvolíte. Našim partnerom ponúkame tiež pomoc pri riešení všetkých procesov spojených s objednávkou.

Zaujala Vás naša ponuka, potrebujete podrobnejšie informácie? Neváhajte nás kontaktovať, radi Vám všetko zodpovieme.