Bezpečný odpočinok pre Vaše bábätko, kľudný spánok pre Vás.

Monitor dychu

Ako objednať monitor dychu Baby Control Digital

Vyberte si druh monitoru dychu Baby Control Digital, ktorý Vám najviac vyhovuje a ktorý budete potrebovať pre Vaše bábätko, zvoľte bezdrôtové príslušenstvo k Vášmu budúcemu monitoru dychu a vyplňte potrebné údaje. Potom už zostáva len tešiť sa na nového pomocníka, ktorý bude Vaše bábätko strážiť vo dne v noci.


Objednávka krok za krokom

Vyberte si Váš monitor dychu Baby Control Digital

Zvoľte typ monitoru dychu Baby Control Digital s požadovaným počtom senzorových podložiek. Zadajte počet kusov do pravého políčka.

Bezdrôtové príslušenstvo

Kliknutím zatrhnete, aké bezdrôtové príslušenstvo chcete k Vášmu monitoru dychu Baby Control Digital priobjednať. Pokiaľ žiadne nepotrebujete, nechajte políčka prázdne.

Kliknete na tlačítko "Pokračovať"

Kliknutím na tlačítko "Pokračovať" sa presuniete do sekcie Fakturačné a dodacie údaje.

Fakturačné a dodacie údaje

Kliknutím vyberte spôsob doručenia a spôsob platby. Vyplňte Vaše fakturačné a dodacie údaje. Ak nám chcete oznámiť nejaké ďalšie prianie či informáciu, využite prosím pole „Poznámka“. Spočítajte kontrolný príklad pre bezpečnostné overenie a vpíšte výsledok.

Kliknete na tlačítko "Odoslať objednávku"

Kliknutím na tlačítko "Odoslať objednávku" sa odošle samotná objednávka. Veľmi Vám ďakujeme za Vašu objednávku a budeme Vás v čo najkratšej dobe kontaktovať e-mailom alebo telefonicky.